01 06 2016

958

Bakan ZEYBEKÇİ’den Büyükşehir’e Ziyaret

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Başkan Zolan, “Bizler sizden emanet aldığımız görevle Denizlimize güzel hizmetler yapmaya devam ediyoruz. İnşallah Denizlimize hep birlikte büyük hizmetler yapacağız“ dedi.

Bir dizi ziyaret ve toplantı için memleketi Denizli’ye gelen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının belediye girişinde karşıladığı Bakan Zeybekci’nin ziyaretinde, eşi Ayşen Zeybekci, önceki dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Vali Şükrü Kocatepe, Denizli Milletvekili Şahin Tin ve Cahit Özkan ile çok sayıda davetli hazır bulundu. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin ziyareti nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Zolan, “Sayın Bakanım yeni göreviniz şahsınıza, şehrimize ve ülkemize hayırlar getirsin. Bizler sizden emanet aldığımız görevle Denizlimize güzel hizmetler yapmaya devam ediyoruz. İnşallah Denizlimize hep birlikte büyük hizmetler yapacağız. Allah yolumuzu açık etsin” dedi.

“Makamlar ve mevkiler millete ait”

Bakan Zeybekci ise, Başkan Zolan’a teşekkür ederek, “Belediye Başkanlığım döneminde şimdiki Başkanımız Osman Zolan ve ekibimizle birlikte Denizlimize 7 yıl hizmet ettik. Denizlimiz hak ettiğini alacak demiştik. Hamdolsun başardık. Denizli’yi Ege’nin vizyon kenti yapacağımızın sözünü vermiştik. Bu sözümüzü yerine getirdik. Milletimize ve ülkemize hizmet etmek üzere başka görevlere davet edildik, bu davete icabet ederek hizmetimize devam ettik” dedi. Makamlar ve mevkilerin millete ait olduğunu vurgulayan Bakan Zeybekci, “Milletimizin emanetine sahip çıkarak Türkiye her gün bir önceki günden daha iyi noktaya nasıl gider bunun sevdasında olduk” ifadelerini kullandı. 

Denizli Büyükşehir Şeref Defterini imzaladı

“Denizli sevdamızı dağlar taşlar biliyor” diyen Bakan Zeybekci, şunları kaydetti: “Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan olmak üzere tüm yerel yönetimlerimizle birlikte Denizlimiz inşallah şahlanarak gelişmeye devam edecek.” Konuşmaların ardından Bakan Zeybekci, Denizli Büyükşehir Belediyesi Şeref Defterini imzaladı.