09 06 2016

676

Karaman ve Değirmenönü Gönül Sofrasında Buluştu

Ramazan ayı boyunca her gün kentin farklı bir mahallesinde vatandaşlarla iftar yapan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Karaman ve Değirmenönü mahalle sakinleriyle buluştu.

Ramazan ayında gelenekselleşen mahalle iftarları ile kent insanını bir araya getiren Denizli Büyükşehir Belediyesi, Karaman ve Değirmenönü mahalle sakinlerini gönül sofrasında buluşturdu. Karaman Kapalı Pazaryeri’nde düzenlenen gönül sofrasına ezan okunmadan önce gelen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yoğun katılımın olduğu iftar programında vatandaşlarla tek tek selamlaştı ve ramazanlarını kutladı. Binlerce vatandaşın dua edip orucunu açtığı iftarın ardından bir konuşma yapan Başkan Zolan, gelenek haline gelen iftar yemeklerinin devam ettiğini belirterek, “Gönül soframız çok genişledi. Karaman ve Değirmenönü mahallelerimizden gelen vatandaşlarımızla aynı sofrada buluştuk. Çok şükür gelenek haline gelen iftarlarımız devam ediyor. Ramazanın manevi atmosferini birlikte huzurlu bir şekilde yaşayacağız” dedi.

“Hizmet etmeye devam edeceğiz”

Karaman ve Değirmenönü mahallelerinde birçok hizmet yaptıklarını vurgulayan Başkan Zolan, şunları kaydetti: “Karaman mahallesinde alt yapı çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah toz, çamur ve trafik sıkışıklığından kurtulacağız, bir an önce üst yapı çalışmalarına geçeceğiz. Denizlimize ve mahallemize hizmet etmeye devam edeceğiz.” Konuşmanın ardından vatandaşların dertlerini dinleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan, hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenleri de kırmadı.